• Ново
Единствени поволни цени за прикажување на перници за декоративни фрлања 18 18 #23
zoom_in

Единствени поволни цени за прикажување на перници за декоративни фрлања 18 18 23

DEN 143.84

Износ
check Во продавницата.

Изработено од 100% високо квалитетна и полиестерска ткаенина, оваа уникатна карирана обвивка за фрлање перници има класичен стил, 18 "x 18 ", квадратна форма, висококвалитетна нишка за шиење што ви овозможува лесно да го одвоите и да го измиете капакот. Мека и удобна, случаите со перница за фрлање перница не само што ја украсуваат вашата соба за да додадете допир на текстура, туку и промовираат стилска атмосфера. Совршени декоративни капаци за перници и софа за вашата дневна соба, спална соба, игротека, канцеларија, домашна куќа, кафуле, автомобили, итн. суво ниско. Ве молиме, проверете дали перниците се вклопуваат во вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2-пакувања Декоративни фрлаат перници за фрлање 18 "x 18" изработени од полиестерска ткаенина фрлаат перничиња. 18 "x 18". Класичен стил. Совршено е да се додаде на кој било тросед, кревет, столче за замав, автомобил, итн. Вклучува сет од 2 случаи на фрлање перници, перница не е вклучена. Машинско миење ладно. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Им се допаѓа и на купувачите..