• Ново
Уникатни поволни цени со патент од свилен сатен каросерија, 21 54
zoom_in

Уникатни поволни цени со патент од свилен сатен каросерија, 21 54

DEN 143.84

Износ
check Во продавницата.

Направено од сатенска ткаенина, уникатните перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие капаци на перници за тело се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Рачно миење нежно во ладна вода, немојте да се сувате, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Упатство за потекло : Увоз на фабрики Содржина : 100% стилови на полиестермор, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, патент од свилен сатен, перница за тело, изработена од сатенска свилена ткаенина. Достапна големина : 21 "x 48"; 21 "x 54"; 21 "x 60"; 21 "x 72". Затворање на патент. Мека и удобна текстура. Рачно миење нежно во ладна вода, немојте да се сувате, не бели. Вклучува само 1piece свилен сатен перници само, перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Им се допаѓа и на купувачите..