• Ново
Уникатни поволни цени за затворање на патент за затворање на микрофибер перници за микрофибер светло сива 20 x48
zoom_in

Уникатни поволни цени за затворање на патент за затворање на микрофибер перници за микрофибер светло сива 20 x48

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

Четканите перници за тело се изработени од 110 GSM микрофибер полиестерска ткаенина, украсена со рабови на ролни раб од четири страни, и изгледаат елегантно и романтично. Издржливост и рафинирање, мекост и удобност. Овие едноставни и меки перници можат да ги покриваат и зачуваат перниците да бидат валкани и исто така можат да ја декорираат вашата спална соба. Комбинацијата на софистициран дизајн и мекост ви овозможува удобно да спиете. Перниците се меки и мазни и во боја и многу лесни за одржување. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите. Достапна големина : Големина на телото : 20 "x48 "/ 51x122cm (w*l) Големина на телото : 20 "x54 "/ 51x140cm (w*l) Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за затворање на патент за затворање на микрофибер перници, светло сива 20 "x48" пакет вклучува : 1 x четкана перница за тело (само случаи, не содржи перница.). Материјал : 110 GSM микрофибер полиестер. Земја на потекло : Увезен. Тесните зашиени шевови и крцкањето додаваат издржливост и чувство на рафинирање, што може да избегне кинење во секојдневна употреба. Сокриениот патент нема да ја загрози убавината на перницата додека ги штити вашите перници. Мека и мазна и боја, и се многу лесни за одржување. Машината што се мие, нежен циклус, не бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба.

Им се допаѓа и на купувачите..