• Ново
Единствени поволни цени со 4 парчиња меки микрофибер перници за лаванда стандард
zoom_in

Единствени поволни цени со 4 парчиња меки микрофибер перници за лаванда стандард

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Упатство за потекло : Увоз на фабрики Содржина : 100% Полиестер уникатни поволни цени со 4 парчиња меки микрофибер перници за лаванда стандард (20 Стандард (20 Стандард (20 Стандард (20 "x26") изработен од 110 GSM за дишење 1800 серија микрофибер ткаенина. Достапна големина : Патување - 14 "x 20" Стандард - 20 "x 26" кралица - 20 "x 30" крал - 20 "x 36". Тип на затворање на патент. Микрофибер ткаенина од удобност ви го дава мекиот допир. Вклучува само 4 парчиња капаци на перници, перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Им се допаѓа и на купувачите..