• Ново
Единствени поволни цени сет на свилени кутии за сатен перници опфаќа бел стандард
zoom_in

Единствени поволни цени сет на свилени кутии за сатен перници опфаќа бел стандард

DEN 191.84

Износ
check Во продавницата.

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Сатен - машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени сет од 2 свиленкаста сатенски перници на капаци направени од сатенска свилена ткаенина. Големина на дете - 14 "x 20". Стандардна големина - 20 "x 26". Големина на кралицата - 20 "x 30". Големина на кралот -20 "x 36". Затворање на пликови. Вклучува само сет од 2 перници, перницата не е вклучена.

Им се допаѓа и на купувачите..