• Ново
Единствени поволни цени Затворање на памук патент за дишење на телото бело 20 x54
zoom_in

Единствени поволни цени Затворање на памук патент за дишење на телото бело 20 x54

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

Нашите капаци за долга перница од памук се дизајнирани за секојдневна употреба, но сепак дава чувство на луксузни хотелски постелнини. Нашите возрасни перници се направени од 100% памук за удобен и подмладувачки сон. Овие едноставни и меки памучни перници можат да ги покриваат и зачуваат перниците да не бидат валкани и исто така можат да ја декорираат вашата спална соба. Затворање на патент за да ја покриете и одржувајте ја перницата чиста и на место. Лесно за инсталирање и замена, нема да мора да се грижите за вашата перница што се лизга надвор од неговиот случај. Комбинацијата на софистициран дизајн и мекост ви овозможува удобно да спиете. Достапна големина : тело : 20 "x48 "/ 51x122cm (w x l); Тело : 20 "x54 "/ 51x140cm (w x l); Тело : 20 "x60 "/ 51x152cm (w x l); Тело : 20 "x72 "/ 51x183cm (w x l). Добар материјал што се држи до повторено миење и не згаснува. Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не бели, не се сува валјак, топло железо по потреба. Тие стануваат уште помеки по секое миење. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за затворање на памук памук за дишење на телото бело 20 "x54" пакет вклучува : 1 x памучен перница за тело (само случаи, не содржи перница.). Земја на потекло : Увезен. 100% памучен материјал, мек, издржлив и лесен. Обезбедете меко чувство на рака, удобно дишење, сигурна сила и уреден изглед. Совршено за пердуви од пердуви и кој било друг вид перница, што можете да ја користите во сите сезони. Неутрални и минималистички стилови можат да ги уживаат буквално сите. Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не се бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба.

Им се допаѓа и на купувачите..