• Ново
Уникатни поволни цени црница свилена перница мама бела кралица
zoom_in

Уникатни поволни цени црница свилена перница мама бела кралица

DEN 463.52

Износ
check Во продавницата.

Нашите свилени перници се направени од 100% 25 мама чиста свила од двете страни, што е меко и мазно, обезбедувајќи мазно допирање на вашата кожа и ја заштитувате кожата од брчки на лицето. Случајот со перници е толку погоден за четири сезони и може да ги задоволи потребите на топло во зима и кул во лето. Удобниот дизајн за затворање на пликот го олеснува ставањето или извадувањето на вметнувањето на перницата, но исто така да се избегне прашина и нечистотија да влегуваат во вашата сакана свилена перница. Перница со свилена црница за кожа 25 мама 1 парчиња. Свилата од перница може да го подобри стилот на просторијата и да го подобри вашиот квалитет на спиење. Деликатната кутија за подароци од свилена перница го прави тоа да биде најдобрата идеја за подароци на родендени, Денот на вineубените, Божиќ, Денот на благодарноста. Миење на рацете високо препорачано. Миење на рацете на 30 степени Целзиусови со помош на соодветно средство за чистење. Висат на суво, ладно железо. Единствени поговори од свилена перница од црница за кожа за кожа 25 пакет Momme 1 PCS вклучуваат : 1 парчиња x свилена перница (белешка : само за покривање на перници, без инсерти за перница.). Материјал : свила. Направено од 100% 25 мама чиста свила од обете страни, што е меко и мазно. Дизајнот за затворање на пликот го олеснува ставањето или извадувањето на вметнувањето на перницата. Свилената ткаенина подобра грижа за вашата кожа и коса, намалувајќи ги фините линии и статичката електрична енергија. Миење на рацете високо препорачано. Миење на рацете на 30 ℃ со помош на соодветно средство за чистење. Висат на суво, ладно железо.

Им се допаѓа и на купувачите..