• Ново
Единствени поволни цени Издржан мек патент Затворање сет на сатен перница сива кралица
zoom_in

Единствени поволни цени Издржан мек патент Затворање сет на сатен перница сива кралица

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Сатен перници се направени од 100% сатенска полиестерска ткаенина, така што нашите перници се прилично удобни и издржливи за употреба. И нашиот производ дозволува вашата коса да остане фриз и без затегнување и го намалува кршењето и загубата на косата. Не само што ви дава мазен допир во употреба, туку може да го подобри вашиот квалитет на спиење, бидејќи ние исто така обезбедуваме дополнителна маска и маска за очи. Покрај тоа, ние нудиме различни бои и големини за кои ќе изберете. Без разлика дали направете ја оваа набавка за сопствено семејство или купете го како подарок и дајте му го на вашите пријатели на фестивали, нашите капаци за перници можат да бидат ваш најпосакуван избор. Големи : Стандард : 20 "W x 26 " l/ 51 x 66cmqueen : 20 "w x 30 " l/ 51 x 76cmking : 20 "w x 36 " l/ 51 x 91cmmore Стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени Издржлив сет за затворање на меки патенти од 2 сатенски перници материјал : 100% сатенски полиестер. Земја на потекло : Увезен. Вклучен пакет : 2 x перници (само перници); 1 x маска за очи; 1 x Scrunchie. Подобра еластичност и поубав изглед. Дополнителна сатенска маска за очи и скрипција ви носат удобност во спиењето. Затворањето на патентите ви дава погодност во инсталацијата и движењето. Цврстите бои се погодни и за мажи и за жени, така што нашиот производ треба да биде вашиот прв избор на подароци.

Им се допаѓа и на купувачите..