• Ново
Уникатни поволни цени мама црница свилен перници во боја на шампањска кралица
zoom_in

Уникатни поволни цени мама црница свилен перници во боја на шампањска кралица

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Ултра меки и мазни, уникатни поволни цени од свилени перници се изработени од 100% природна свила од црница од двете страни, се карактеризираат со 19 мајки, дизајн на затворање на пликови. Обновите на свилената перница се пријателски за кожата и се чувствуваат кул во лето и топло во зима. Случаите со свилени перници ги намалуваат ознаките за спиење и брчките, исто така, ги заштитуваат сите типови на коса од триење, кршење, фриз и глава за кревет. Упатства за перење : Времето на впивање треба да биде помалку од 3 минути, нежно миење на рацете во ладна вода или суво чисто. Измијте одделно од други предмети за да избегнете мешање во боја. Не бели, не се ракувај; Воздухот сув, пеглајте ја задната страна само со ниска температура. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 1 парчиња 19 Мама 100% од свилена перница од црница 19 Мама природна свилена перница. Стандард - 20x26inch / 51x66cm. Кралица - 20x30inch / 51x76cm. Кинг - 20x36inch / 51x91cm. Затворање на пликови. Вклучува само 1 парче перница, перница не е вклучена.

Им се допаѓа и на купувачите..