• Ново
Ајша Кари Графит ватенка, кралот срам, сива
zoom_in

Ајша Кари Графит ватенка, кралот срам, сива

DEN 624.00

Износ
check Во продавницата.

Овој ватенка Ајша Кари е креиран со уникатен текстурален дизајн, отпечатен на памучна газа за врвот на креветот. Се менува на слична тонална печатена текстура. Овој ватенка има опуштена и обична привлечност со својата неутрална палета на сиви бои, раб на бод од јаглен и геометриска шема на ватирање. Наменет е за вашиот опуштен, лесен животен стил и совршено ќе ја надополни секоја спална соба. 100% памучно лице и грб. Пополнете содржина : 100% памук. Упатства за нега : Машинско миење во ладна вода, нежен циклус. Не користете белило. Тргнете сува, ниска топлина. Користете машина со голем капацитет. Стандард 100 од ОЕКО-Текс Сертифициран. Увезена Кина. Јорганите доаѓаат во повеќе големини : полна/кралица и крал. Димензии на целосна/кралица : 88 x 90. Димензии на кралот : 104 x 90. Стандарден срам : 20 x 26. Кинг Шам : 20 x 36. Содржина на ткаенина : 100% памук. Пополнете содржина : 100% памук. Машинско миење во ладна вода, нежен циклус. Не користете белило. Тргнете сува, ниска топлина. Користете машина со голем капацитет . Стандард 100 од ОЕКО-Текс Сертифициран . Увезена Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..