• Ново
Лето Повик Лето Момчиња Панталони Памук Лен Ремен Диносаурус Печатење Комарец Доказ Панталони
zoom_in

Лето Повик Лето Момчиња Панталони Памук Лен Ремен Диносаурус Печатење Комарец Доказ Панталони

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Препорачана возраст : 2-3 Години Големина : 90 САД : 2т Половината : 39см/15,35" Колк : 67см/26,38" Должина : 50см/19,69" Препорачана возраст : 3-4 Години Големина : 100 САД : 3 Т Половината : 40см/15,75" Колк : 71см/27,95" Должина : 53см/20,87" Препорачана возраст : 4-5 Години Големина : 110 САД : 4t половината : 41cm/16.14" колк : 75cm/29.53" должина : 56cm/22.05" препорачана возраст : 5-6 години големина : 120 Сад : 5t половината : 42cm/16.54" колк : 78cm/30.71" должина : 59cm/23.23" препорачана возраст : 6-7 години големина : 130 Сад : 6t половината : 44cm/17.32" Колк : 81см/31.89" должина : 62см/24.41" _ летни секојдневни летни момчиња' панталони памучни ленени ремени диносаурус Печатење Панталони Отпорни на комарцикарактеристики : Лесна ленена,но не проѕирна, убава Дебелина за пролетно летно есенско носење.Одлично избира панталони за мали деца во лето како облека отпорна на сонце кога играте надвор.Лабавите панталони со флексибилна манжетна на дното и појасот се совршено за деца кои не сакаат тесни панталони.Многу од собата им овозможува на активните деца да играат и супер ветровито за бебето кое носи пелени.Материјал : 60% Памук, 40% Тип На Ленена Шема : Должина На Печатење : Над перење на колена : Миење Раце, не избелувајте, исушете Ја Линијата во сенка, Не пеглајте етикета : Да пакетот вклучува : 1 Еез панталони Лесен лен, но не проѕирен, убава дебелина за пролетно летно есенско носење. Одлично избира панталони за мали деца во лето како облека отпорна на сонце кога играте надвор. Лабавите панталони со флексибилна манжетна на дното и појасот се совршено за деца кои не сакаат тесни панталони. Многу од собата им овозможува на активните деца да играат и супер ветровито за бебето кое носи пелени.

Им се допаѓа и на купувачите..