• Ново
Авиа Девојки Активни Перформанси Панталони Со Џебови, Големини 4-Плус
zoom_in

Авиа Девојки Активни Перформанси Панталони Со Џебови, Големини 4-Плус

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Активните Хеланки На Оваа Девојка Авиа ќе бидат нејзини оди додека е во движење!. Идеални за секоја активна девојка, овие хеланки имаат странични џебови за да ги држат нејзините предмети безбедно, додека таа учествува во активности во текот на денот. 4-насочната ткаенина за истегнување има мека тужена завршница и фитил од влага за да ја одржува ладна и сува. Активните хеланки На оваа Девојка Авиа имаат широк удобен појас кој останува на место додека таа се движи. Рамни рабови и помагаат во спречување на триење и елиминирање на непотребниот дел. Овие Хеланки За Девојчиња Авиа ќе бидат одличен додаток на нејзината активна гардероба и совршено ќе се спарат со координирачкиот активен спортски градник, Дуксер и/или маица за изведба на девојките Авиа! Можете да изберете од различни опции за печатење Со неверојатни бои Материјал : 88% Полиестер/ 12% Спандекс; џебна торба : 90% Полиестер/10% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Одговара : компресија одговара. Затворање : стил на повлекување; еластичен појас. Џебови : два странични џебови. Карактеристики : финишот што ја отстранува Влагата помага да се одржи ладна и сува; меко-тужено чувство. Панталони за изведба За Девојки од Авиа.

Им се допаѓа и на купувачите..