• Ново
Официјалниот костум од 3 парчиња костум, јакна, елек, елек, елек, елек и фустани за панталони за панталони
zoom_in

Официјалниот костум од 3 парчиња костум, јакна, елек, елек, елек, елек и фустани за панталони за панталони

DEN 575.84

Износ
check Во продавницата.

Официјалниот комплет со 3 парчиња костуми на Gioberti вклучува фустан, елек и јакна. Овој комплет со три парчиња костум е соодветен за сите формални и обични специјални прилики и настани, вклучувајќи свадби, роденденски забави, заедници, велигденски услуги, цркви, Божиќ и други празници .. Ако сакате да ги најдете најдобрите костуми за вашите момчиња да го завршат својот зачудувачки изглед, ioиоберти е брендот што треба да го избере. Нашите костуми се загарантирани да импресионираат на свадби, забави и други настани. Има софистицирано и прекрасно чувство благодарение на тенок вклопен пресек .. За помош во изборот на вистинската големина и да се осигурате дека се вклопува, погледнете на табелата со големина на сликата на производот лево. Ве молиме, споделете ги вашите размислувања со нас ако имате какви било прашања пред да поставите нарачка и ние ќе ви дадеме најефикасен одговор. Големина : 8. Боја : морнарица сина. Сет вклучува : костуми јакна, елек и пантолони за фустани. Материјал : Направено од 70% полиестер и 30% рајон. Јакна : Единечна јакна јакна w/ копчиња со копчиња. Ocketsебови : 1 џеб на градите, 2 џебови со размавта, задниот отвор, 2 внатрешни џебови, целосно наредени. Елек : целосно поставен елек со прилагодлива половината. Панталони : Прилагодливи панталони за фустани со половината со рамен предниот дел, патент и затворање на копчињата. Грижа : Само суво чисто.

Им се допаѓа и на купувачите..