• Ново
Армија Девојка Со Капа Дете Костим
zoom_in

Армија Девојка Со Капа Дете Костим

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Ги давате сите наредби Оваа Ноќ на Вештерките кога ја носите Оваа Армиска Девојка Со Костим За Капа За Деца! Овој класичен Армиски изглед е обезбеден во целосна должина, комплетна и удобна маскирна облека што е исто толку ефикасна за секојдневно играње, како и за извршување на успешен трик или лекување на екстракција на бонбони! Скокнете во милитаристичката акција што ја сакате со костим што ќе уживате да го носите цела година! Осигурајте се дека вашиот војник има се што и треба кога купувате од целиот наш избор на армиски додатоци за деца! Ноќта На Вештерките Армија Девојка Со Капа Дете Костим.

Им се допаѓа и на купувачите..