• Ново
Инктастична Мама Принцеза, Круна , Срца - Розова Сина Младинска Маица
zoom_in

Инктастична Мама Принцеза, Круна , Срца - Розова Сина Младинска Маица

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Оваа слика содржи розова стрелка, розови и сини срца, розова круна и текст "принцезата на Мама" во сина и розова боја. Совршен подарок за ќерка, сестра, мало девојче, девојче, мала принцеза, кралица! Инктастична Мајка Принцеза, Круна,Срца - Розова Сина Детска Маица Со Кратки Ракави Кели Грин ХС. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. мајки кралицата стрелка типографија смешни цитат велејќи текст розова сина маичка деца деца дете дванаесет облека облека тинејџерски.

Им се допаѓа и на купувачите..