• Ново
Комбинезони зувимк За Девојчиња, Меко И Удобно Слатко Бебешко Памучно Боди Со Кратки Ракави Жолто
zoom_in

Комбинезони зувимк За Девојчиња, Меко И Удобно Слатко Бебешко Памучно Боди Со Кратки Ракави Жолто

DEN 256.00

Износ
check Во продавницата.

Бебе Новороденче Девојчиња Момчиња Памучна Летна Боја Блок Без Ракави Ромпер Облека За Боди 18месечни Момчиња Сезона : пролет, лето. Пол : Девојки, Момчиња. Тип на шема : Цртан Филм. Тип На ракав Стил И Дизајн Без Ракави : Нашите Трендовски Дизајни ќе Обезбедат Вашиот Мал Човек да Изгледа Добро Како што се Чувствува. 3 Предвремено Затворање За Брзи Промени Рамената На Скутот За Лесно Облекување И Брзи Промени. Мека Плетена Ткаенина. Одговара : Момчиња Мулти Пакет Подарок Сет Боди За Бебиња Момчиња Со Двојно Врзување Игла На Деколте, Долниот Раб И Предвременото Дно За Лесно Облекување И Брзи Промени.

Им се допаѓа и на купувачите..