• Ново
Сончево Дете Бебе Девојчиња Момчиња Денот На Благодарноста Ромпер Со Качулка Со Долги Ракави Комбинезон Цртани Букви Печатење Боди
zoom_in

Сончево Дете Бебе Девојчиња Момчиња Денот На Благодарноста Ромпер Со Качулка Со Долги Ракави Комбинезон Цртани Букви Печатење

DEN 206.24

Износ
check Во продавницата.

Бебе Девојка Момче Ромпер, Долги Ракави Качулка Вратот Цртан Филм Букви Печати Лабава Копчето Денот На Благодарноста Ромпер. Карактеристики : . Бебе ромпер, лесен, мек, материјал за дишење. Деликатно сечење и фина крпеница, класичниот ромпер може да одговара на секоја галантерија за да направи променлив изглед. Погоден за многу прилики, одличен за забава, роденденска забава, одмор, плажа, фотографирање, секојдневно носење. Големина(см)ttt t t. Препорачана Возраст : t0-6 Месециtlengh : t38t Bust : t54. Препорачана Возраст : t6 - 12 Месециtlengh : t40t Bust : t56. Препорачана Возраст : t12 - 18 Месециtlengh : t42t Bust : t58. Препорачана Возраст : t18 - 24 Месециtlengh : t44t Bust : t60. ttt TTTTT T t t t t T T T T T Tlength : t14. 96 t Bust : t21. 26 . Препорачана Возраст : t6 - 12 Месециtlengh : t15, 75 t Bust : t22, 05 . Препорачана Возраст : t12 - 18 Месециtlengh : t16, 54 t Bust : t22, 83 . Препорачана Возраст : t18-24 Месециtlengh : t17, 32 t Bust : t23, 62 . Спецификација. Стил : секојдневен. Пол : унисекс . Сезона : пролет / fall. Шема : цртани букви . Материјал : мешавина од памук . Пакет Вклучувајќи. 1 * ромпер. Пријателски Совети. Ако времето е лошо или се случи природна катастрофа, производот нема да испорача навреме. Се надевам дека ќе ми простиш. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : овој ромпер е направен од висококвалитетен материјал за мешавина од памук. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН : бебе лабава денот на благодарноста ромпер има долг ракав, качулка вратот, цртан филм букви печатење, препоните копче, и краток комбинезон е за пролет и fall. МНОГУ ПРИЛИКИ : ромперот е погоден за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија или дом, итн. ЛЕСНО СОВПАЃАЈТЕ : ромперот за деца може да биде секојдневен фустан што ќе одговара со ветробран, палто, патики за да создаде разновиден модерен изглед на бебето. БЕЗБЕДНОСНО ОСИГУРУВАЊЕ : костимот за бебиња за надворешна облека има природно печатење во боја гарантира дека штетните хемикалии нема да дојдат во контакт со кожата на бебето.

Им се допаѓа и на купувачите..