• Ново
Атлетски дела со средно кревање на слаби нозе, брои, пакувања
zoom_in

Атлетски дела со средно кревање на слаби нозе, брои, пакувања

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Повлечете се на пар ултра-комфорни силуетирани панталони. Овие високи и ветровити панталони со широко нозе од време и TRU имаат пријатна, покриена еластична лента за половината. Нагласена со мека драперија со ребравистичка текстура, овие плетени панталони создаваат модерен лесен изглед што совршено се спарува со обичен или облечен врв. Тие се одликуваат со само-текстурирана ребрести финиш и современа разгорена силуета за дополнителен стил. Вклучува 2 хеланки. Повлечен стил. Еластична половината. Без ознака за дополнителна удобност. Технологија за влага за влага со Dri-работи. 86% рециклиран полиестер/48% спандекс. Машина за перење. Увезени. Девојки со две пакувања на влага за влага од атлетски дела.

Им се допаѓа и на купувачите..