• Ново
Колекција за девојки за правда со долги ракави рингер маица, големини XS-XLP
zoom_in

Колекција за девојки за правда со долги ракави рингер маица, големини XS-XLP

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Таа ќе ја сака колекцијата на девојчињата за правда x долги ракави рингер маица! Оваа симпатична маица има светла, сјајна графика на предниот о-прстен плетен; Координирање на деколте со ребрести. Правда колекција x маица со долг ракав рингер за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Им се допаѓа и на купувачите..