• Ново
Девојчиња за деца со кратки ракави со кратки ракави Здраво, големини XS-XXL
zoom_in

Девојчиња за деца со кратки ракави со кратки ракави Здраво, големини XS-XXL

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Детско место девојки со јаболкова vestетва со тематски 3 -пакувања со кратки ракави Hi Lo Tee се совршени за есенски прилики - спарени случајно со чизми и вашата омилена јакна за кул облека. Tee со кратки ракави со 3 пакувања имаат Hi LO LO HEM и Crewneck Deckline. Опциите со 3 пакувања вклучуваат една цврста бела боја со јаболко графики обликувани во срце, една цврста сина боја со Graphic Apple Apple и една цврста црвена боја. 3-пакетот Hi Lo Tee доаѓа во големини xs-xxl. Вклучуваат кратки ракави со 3 пакети Здраво. Еден врв со јаболко графики обликувани во срце. Еден врв на печатење на јаболка. Еден цврст врв. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..