• Ново
Божиќен Џемпер Од кардиган за 2-7t Мало Момче Девојче Дете Деца Симпатична Елен Против Вратот Плетено Палто
zoom_in

Божиќен Џемпер Од кардиган за 2-7t Мало Момче Девојче Дете Деца Симпатична Елен Против Вратот Плетено Палто

DEN 255.36

Износ
check Во продавницата.

Среќен Божиќ!! Деца Унисекс V Вратот Божиќ Елен Кардиган Џемпер Одговара за 2-7 Години Дете/Мали Деца. Бебе Девојка Момче Божиќ Цртан Филм Долги Ракави Ботон Нагоре Плетени Палта Блузи, Топло и Удобно. Материјал : 68% Памук, 32% Полиестер. Боја : Црвен Елен, Син Елен. Сезона : umn/Зима. Ракав : Целосна Должина. Пакет Вклучени : 1* Божиќ Кардиган Копчето Надолу. 2-7Т Детски В-Врат Божиќ Плетени Кардиган Палто Врвови. Симпатичен Џемпер Од Кардиган : елен И шарени дезени, дизајн со копчиња, модерен и симпатичен.жив Божиќ, Нашите џемпери ќе ве направат децата да изгледаат прекрасно и да ја освојат наградата за џемпер на фестивалот на која било забава. Класична Божиќна Облека : овој џемпер со трикотажа со елементи за дизајн На Вратот како елен, снегулка, шарени шема. Лабаво вклопување, Долг ракав, ребрести манжетни и полите. Божиќни Подароци : Лесен натпревар, Погоден за aut и зима, со микро-еластичен дизајн,секојдневните удобни пуловери за малечко лесно може да се совпаднат со фармерки и здолништа, фустан,панталони. сигурно ќе биде хит, тоа како убав подарок за вашиот внук, внука, внук, ќерка, син е посебен. Прилики : Совршен За Божиќни Џемпери Забави, Семеен Собир, Семејна Божиќна Фотографија, Божиќна Косплеј, Кошмар Пред Божиќна Забава, Празник итн. Лесна Нега : машинско перење И проверете дали температурата на водата е помала од 40€. Не избелувајте. Големина : Погоден ЗА 2t/3 T/4 T/5 T мали девојчиња/момчиња. погоден ЗА 6т / 7Т мали девојчиња/момчиња. Препорачаната возраст е само За Повикување, проверете Ја деталната Табела Со Големини во Описот на Производот за соодветна големина.

Им се допаѓа и на купувачите..