• Ново
Кит и младинска камо ловна изведба на качулка пулвер џемпер од RealTree, големини XS-XL
zoom_in

Кит и младинска камо ловна изведба на качулка пулвер џемпер од RealTree, големини XS-XL

DEN 2560.00

Износ
check Во продавницата.

Hoodie Realtree Excape Informant Performance Performance е задолжително за вашиот следен ден на лов или на отворено. Оваа качулка има мека ткаенина од руно и џебови со патент. Вградената технологија за намалување на мирисот го спречува мирисот што ќе ви овозможи да останете сигурни дури и кога ветрот ќе се крене. Носете ја оваа качулка за младински перформанси во Realtree за следниот лов, пешачење, семејно излегување или која било пригода. Удобна качулка за секој ден. Материјал : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Облека за облека : Опуштено вклопување. Затворање : Ништо/повлекување. Контрола на мирис : Вградена технологија за намалување на мирисот за да го инхибира мирисот. КАРАКТЕРИСТИКИ : Човекот ја оддалечува влагата од телото за да ве задржи суви и удобни, полите на капките за поголема покриеност. Realtree Excape Youth Hunting Performance Hoodie.

Им се допаѓа и на купувачите..