• Ново
Девојки Термална Долна Облека Основен Слој-Перформанси 2-Парче Сет Кошула И Панталони Топло И Удобно Розова
zoom_in

Девојки Термална Долна Облека Основен Слој-Перформанси 2-Парче Сет Кошула И Панталони Топло И Удобно Розова

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Дајте и основен слој на ниво на изведба со оваа долга долна облека поставена од глава! Главата 2-парче долга долна облека постави долги ракави се водат поли врвот со обележани деколте внатрешни работи. 92% полиестер, 8% Спандекс Се Протега поли панталони со еластичен појас. 92% полиестер, 8% спандекс машина за перење ладно Направени Во Кина Главата 2-парче долга долна облека во собата. Истегнување со долги ракави поли врв со внатрешно деколте без ознаки. 92% полиестер, 8% спандекс. Рашири поли панталони со еластичен појас. 92% полиестер, 8% спандекс. Машина за перење ладно. Произведено Во Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..