• Ново
Деца од Garanimals Girls Graphic Graphic Print Mairt, големини 4-10
zoom_in

Деца од Garanimals Girls Graphic Graphic Print Mairt, големини 4-10

DEN 316.80

Износ
check Во продавницата.

На секоја девојка му треба графичка мета! Изберете од најразлични забавни дизајни со овие графички маици за печатење од 365 деца од Гаранималс за да ја заврши облеката на денот. Овие пријатни тимови со кратки ракави совршено се пар со удобни хеланки и шорцеви. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. 365 деца од графички маици за печатење на Garanimals за девојчиња.

Им се допаѓа и на купувачите..