• Ново
Гвиеопда Новороденче Бебе Девојче Ромпери Лубеница Лимон Печатење Лак Здолниште Комбинезон Облека
zoom_in

Гвиеопда Новороденче Бебе Девојче Ромпери Лубеница Лимон Печатење Лак Здолниште Комбинезон Облека

DEN 127.68

Износ
check Во продавницата.

Летен Ромпер За Мали Деца ,Комбинезон Без Ракави Со Лубеница/Лимон Со Лак. Големина Шема : . Големина(см)tttttt. 70t Length : t36t Bust : t44t Age : t0 - 3 Месеци. 80должина : t38t Bust : t46t Age : t3-6 Месеци. 90должина : t40t Bust : t48t Age : t6-9 Месеци. 100tlengh : t42t Bust : t50t Age : t9 - 12 Месеци. tttt T T T T T Ttt t t 70t Length : t14. 17 t Bust : t17. 32 t Age : t0 - 3 Месеци. 80t Length : t14. 96 t Bust : t18. 11 t Age : t3-6 Месеци. 90должина : t15, 75 t Bust : t18, 90 t Age : t6-9 Месеци. 100tlengh : t16, 54 t Bust : t19, 69 t Age : t9 - 12 Месеци. Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Памук. Боја : Розова/Жолта. Шема : Лубеница/Лимон. Стил : Симпатична. Јака : Плоштад. Должина На Ракавот : Без Ракави. Применлив Пол : Девојки. Применлива Возраст : 0-12 Месеци. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 х Бебе Ромпер. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : памучна ткаенина, мека и пријателска за кожата, лесна и удобна, дише и апсорбира пот, не е лесно да се избледи, може да се пере во машина. ДИЗАЈН : едноделен фустан со ракави со лубеница/лимон со копче за препоните за лесни промени на пелени, свежи и модерни. ЧЕТИРИ ГОЛЕМИНИ : 0-3 месеци /3-6 месеци /6-9 месеци /9-12 месеци, погодни за мали девојчиња. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ПРИМЕНЛИВА ПРИГОДА : за лето, патување за одмор, секојдневен живот, роденденски забави, забавни паркови, плажи, излети, фотографии итн. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : 1 х ромпер. Две бои : розова лубеница/жолт лимон. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Им се допаѓа и на купувачите..