• Ново
Каи реконструирано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат во вагон за серии на БМВ
zoom_in

Каи реконструирано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат во вагон за серии на БМВ

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 х 8, 34мм, 5 двокреветни погледи, 5 лаг, шема на завртки од 120мм, сите насликани сребро од искра. Тоа одговара на вашиот вагон за серии 2012-2012 BMW 3. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 18 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, одговара 2012-2012 BMW 3 серии вагон 18 x 8, 34mm офсет, 5 двојни погледи, 5 лагли, шема на завртки од 120мм, сите насликани сребрени сребро, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Им се допаѓа и на купувачите..