• Ново
Користено тркало од алуминиумска алуминиумска алуминиум, машинска усна w сребрена лице, се вклопува во 2004 година- Jeep Wrangler
zoom_in

Користено тркало од алуминиумска алуминиумска алуминиум, машинска усна w сребрена лице, се вклопува во 2004 година- Jeep Wrangler

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме користено тркало за легура на алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 15 х 8, 25,4 мм, 5 портпари, 5 лаг, шема на завртки од 4,5 инчи, машинска усна со сребро лице. Тоа одговара на вашиот Jeep Wrangler 2004-2006. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 15 x 8 Користено ОЕМ алуминиумско тркало, машинска усна w/сребро лице, одговара на 2004-2006 epип Вранглер 15 x 8, 25.4мм Офсет, 5 портпари, 5 лагли, 4,5 инчен шема на завртки, машинирана усна со сребро лице, направена од Алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 2004-2005 Jeep Liberty 2004-2006 Jeep Wrangler / TJ и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..