• Ново
Нова стандардна замена на предната страна на возачот, светло за магла, светло, се вклопува во 2005 година- Dodge Magnum
zoom_in

Нова стандардна замена на предната страна на возачот, светло за магла, светло, се вклопува во 2005 година- Dodge Magnum

DEN 623.84

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување кон нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов стандарден рамка за светло за магла за магла. Тој е дизајниран да ја замени постојната рамка за светло за магла. Тоа одговара на вашиот Dodge Magnum од 2005-2007 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна замена на предната страна на предниот возач, светло за магла, светло, се вклопува во 2005-2007 Dodge Magnum направен од полипропилен. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Им се допаѓа и на купувачите..