• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро, се вклопува во 2002 година- BMW серија
zoom_in

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро, се вклопува во 2002 година- BMW серија

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 x 8, 24мм, 10 Spoke, 5 Lug, 120 mm Bolt Model, Silver. Одговара на вашата серија 2002-2008 BMW 7. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 18 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро, одговара 2002-2008 BMW 7 серија 18 x 8, 24mm Офсет, 10 Spoke, 5 Lug, 120 mm Bolt Model, Silver, Made of Aluminum. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. FITS Изберете : 2006-2008 BMW 750 2002-2005 BMW 745 2003-2008 BMW 760 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..