• Ново
Алуминиумска легура на алуминиум Каи 6. Преиспитано ОЕМ тркало, Средно Спаркл јаглен цело лице, се вклопува - Шевролет Тахое
zoom_in

Алуминиумска легура на алуминиум Каи 6. Преиспитано ОЕМ тркало, Средно Спаркл јаглен цело лице, се вклопува - Шевролет Тахое

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 16 x 6,5, 14 овални отвори, 6 лагли, шема на завртки од 5,5 инчи, Спар Спар Спарл Спаркл јаглен со полно лице. Тоа одговара на вашиот 2000-2004 Chevrolet Tahoe. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 16 x 6,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало од алуминиум, Среден Спарклен јаглен, целото лице, се вклопува во 2000-2004 Chevrolet Tahoe 16 x 6,5, 14 овални отвори, 6 LUG, 5,5 инчи, шема на завртки, Spar Medium Sparkle Charcoal Charcoal Full Face, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Им се допаѓа и на купувачите..