• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро, се вклопува во 2001 година- Олдсмобиле Аурора
zoom_in

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро, се вклопува во 2001 година- Олдсмобиле Аурора

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 16 x 7, 6 портпари, 5 LUG, шема на завртки од 115мм, сребро. Тоа одговара на вашата 2001-2002 година Олдсмобиле Аурора. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 16 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро, се вклопува во 2001-2002 година Олдсмобил Аурора 16 x 7, 6 портпари, 5 лаг, шема на завртки од 115мм, сребро, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Им се допаѓа и на купувачите..