• Ново
Нов стандарден предниот центар за замена на предниот центар на под-картата, одговара на 2013 година- Mazda CX5
zoom_in

Нов стандарден предниот центар за замена на предниот центар на под-картата, одговара на 2013 година- Mazda CX5

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов стандарден штит за замена на предниот дел на пределот. Тој е дизајниран да го замени постојниот штит на под -карпа. Тоа одговара на вашата 2013-2016 Mazda CX5. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI нов стандарден предниот центар за замена на предниот центар Undercar Shield, Fits 2013-2016 Mazda CX5 изработен од пластика. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2013-2016 Mazda CX-5 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..