• Ново
Каи го преиспита ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, вклопуваат - Jeep Liberty
zoom_in

Каи го преиспита ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, вклопуваат - Jeep Liberty

DEN 1909.28

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 16 x 7, 5 портпари со затемнување, 5 LUG, 4,5 инчен образец на завртки, сите насликани сребро. Тоа одговара на вашата Jeep Liberty 2002-2004. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 16 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, одговара на 2002-2004 Jeep Liberty 16 x 7, 5 погледи со слабост, 5 lug, 4,5 инчен шема на завртки, сите насликани сребро, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2002-2005.2007 Jeep Liberty и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..