• Ново
Нов стандарден дефлектор на долниот браник на долниот браник, се вклопува во 1994 година- пикап на Chevrolet S
zoom_in

Нов стандарден дефлектор на долниот браник на долниот браник, се вклопува во 1994 година- пикап на Chevrolet S

DEN 3775.84

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов стандарден дефлектор/валанс за замена на воздухот, RWD, без Дупки за светло за магла, без дупки за лиценца. Тој е дизајниран да го замени постојниот дефлектор на браник. Тоа одговара на вашиот пикап Chevrolet S10 од 1994-1997 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai нов стандарден замена на предниот дел од долниот браник, се вклопува во 1994-1997 Chevrolet S10 Pickup RWD, без дупки за светло за магла, без дупки за лиценца, изработени од пластика. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Им се допаѓа и на купувачите..