• Ново
8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, полиран W сребро зборуваше маскирано со рака, се вклопува во 2006 година- Форд Мустанг
zoom_in

8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, полиран W сребро зборуваше маскирано со рака, се вклопува во 2006 година- Форд Мустанг

DEN 3839.84

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 18 x 8,5, 5 портпари, 5 LUG, 4,5 инчен образец на завртки, полиран со Silver Spoke. Тоа одговара на вашиот 2006-2009 Форд Мустанг. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 18 x 8,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, полиран w/сребро зборуваше маскирано, одговара на 2006-2009 Форд Мустанг 18 x 8,5, 5 портпари, 5 лагли, шема на завртки од 4,5 инчи, полирана со сребрена говорна, изработена од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Им се допаѓа и на купувачите..