• Ново
Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиум ОЕМ, насликано LGHT Smoed Hypersilver, Fits 2006- Infiniti M35
zoom_in

Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиум ОЕМ, насликано LGHT Smoed Hypersilver, Fits 2006- Infiniti M35

DEN 763.20

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 х 8, 47мм, 8 портпари, 5 лагли, шема на завртки од 4,5 инчи, сите насликани светло пушени хиперсилвер. Тоа одговара на вашиот 2006-2007 Infiniti M35. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, насликано пушено Hypersilver, Fits 2006-2007 Infiniti M35 18 x 8, 47mm Офсет, 8 ракчиња, 5 LUG, 4,5 инчи, шема на завртки, сите насликани лесни пушени пушени хиперсилвер, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Им се допаѓа и на купувачите..