• Ново
Преиспитано тркало за легури на алуминиум ОЕМ, сите насликани сребрени, одговара на 2006 година- вагон за серии на BMW
zoom_in

Преиспитано тркало за легури на алуминиум ОЕМ, сите насликани сребрени, одговара на 2006 година- вагон за серии на BMW

DEN 1606.24

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 17 x 8, 34мм, 10 Spoke, 5 Lug, 120мм шема на завртки, сите насликани сребро. Тоа одговара на вашиот вагон за серии од 2006-2012 година BMW 3. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, одговара 2006-2012 година BMW 3 серии Вагон 17 x 8, 34мм офсет, 10 Spoke, 5 Lug, 120mm Bolt Model, сите насликани сребрени, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Им се допаѓа и на купувачите..