• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребрени, одговара на 2010- Cadillac CTS
zoom_in

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребрени, одговара на 2010- Cadillac CTS

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 17 х 8, 48мм, 14 погледи, 5 лаг, шема на завртки од 120мм, сите насликани сребро. Тоа одговара на вашиот CADILLAC CTS 2010-2013 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребрени, одговара 2010-2013 CADILLAC CTS 17 x 8, 48mm Офсет, 14 погледи, 5 лагли, 120мм шема на завртки, сите насликани сребро, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Им се допаѓа и на купувачите..