• Ново
Предност на бетонски тапети од бетонски нане од Хајден нане
zoom_in

Предност на бетонски тапети од бетонски нане од Хајден нане

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Студената софистицираност на нане исполнува шик индустриска талент во оваа модерна позадина на Трелис. Зелената позадина се одликува со џеб обележана и груба, бетонска текстура, додека џебовите и шминката се вметнати во пригушено злато. Хајден е непостојана, не ткаена позадина. Незавиден не ткаен материјал. 10.4-во повторување, капка натпревар. Перење и стриптиран. 20,5-во долга ролна од 33 метри.

Им се допаѓа и на купувачите..