• Ново
Chesapeake Greer Sage Gingham проверете ја позадината
zoom_in

Chesapeake Greer Sage Gingham проверете ја позадината

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Greer Sage Gingham Проверете ја позадината од Чесапикеј. Како и вашата омилена карирана кошула, оваа карирана wallидна хартија додава пријатни детали на wallsидовите во органски тонови на зелена и беж. Позадината за проверка на Greer Sage Gingham е подготвен лесен материјал за wallsидови. Оваа позадина има повторување и случаен натпревар и може да се пее и може да се засадува. Позадината доаѓа на ролна што мери 20,5 инчи за 33 стапки и опфаќа околу 56,4 квадратни метри. Позадините на Чесапикеј се класично убави. Секоја колекција се фокусира на тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја фати суштината на стилови како крајбрежната шик, француската земја, рустикалниот шарм и традиционалната елеганција. Висококвалитетните модели се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Chesapeake Merchandising Greer Sage Gingham Проверете ја позадината подготвен лесен материјал за wallsидови. Активирајте ја пастата со натопување позадина во вода. Еколошка подлога за позадина. Без винил, без ПВЦ или VOC и се отпечати со мастила засновани на вода. Без повторување, случаен натпревар. Перење и стриптиран. Исчистете лесно со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од wallидот без да остави поддршка зад себе. 20,5 инчи од 33 стапала долга ролна. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Им се допаѓа и на купувачите..