• Ново
Брустер Домашна Мода Меридијан Парада Зелени Тропски Лисја Позадина
zoom_in

Брустер Домашна Мода Меридијан Парада Зелени Тропски Лисја Позадина

DEN 521.60

Износ
check Во продавницата.

Создадете свој тропски рај со оваа живописна зелена и розова цветна позадина. Домаќин на светло сива позадина, ова тропско зеленило повторно ќе го активира вашиот простор. Модерен избор на добро сакани обрасци и текстури. Брустер има дизајни на тапети за секоја соба, со шик, традиционална инспирација и автентични текстури. Со сѐ, од убави цветови и забава, ретро позадина до дрво, плочки и рок текстури и мод геометрија, брустер позадина опфаќа крајната ширина на привлечен дизајни. Непастен неткаен материјал. 21-во повторување, пад натпревар. Перење и соблекување.

Им се допаѓа и на купувачите..