• Ново
Chesapeake Tabitha Golden Green Green Awaterlour Quatrefoil позадина
zoom_in

Chesapeake Tabitha Golden Green Green Awaterlour Quatrefoil позадина

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Табита златна зелена акварел Quatrefoil позадина од Чесапикеј. Како да е инспирирана од топол ден на лета, оваа блескава зелена wallидна хартија со луксузен бисер, поканува модерен дизајн на решетки на wallsидовите извајани од мазни линии на криви и чисти свежи детали. Табита златна зелена акварела Quatrefoil позадина е подготвен материјал за лесен wallsидови. Оваа позадина има повторување од 20,5 инчи со директен натпревар и е и миење и строго. Позадината доаѓа на ролна што мери 20,5 инчи за 33 стапки и опфаќа околу 56,4 квадратни метри. Позадините на Чесапикеј се класично убави. Секоја колекција се фокусира на тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја фати суштината на стилови како крајбрежната шик, француската земја, рустикалниот шарм и традиционалната елеганција. Висококвалитетните модели се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Chesapeake Merchandising Tabitha Golden Green Green Awateror Qua Trefoil позадина подготвен лесен материјал за wallsидови. Активирајте ја пастата со натопување позадина во вода. Еколошка подлога за позадина. Без винил, без ПВЦ или VOC и се отпечати со мастила засновани на вода. 20,5 инчи Повторете, директен натпревар. Создава хоризонтална секвенца на шема. Перење и стриптиран. Исчистете лесно со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од wallидот без да остави поддршка зад себе. 20,5 инчи од 33 стапала долга ролна. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Им се допаѓа и на купувачите..