• Ново
Artappealz Allan Friedlander лубеница лепенка Отстранлива wallидна уметност
zoom_in

Artappealz Allan Friedlander лубеница лепенка Отстранлива wallидна уметност

DEN 1343.84

Износ
check Во продавницата.

Artappealz "лубеница лепенка " отстранлив uralид uralидал од Алан Фридландер е рачно изработен со нашиот потпис "Artappealz " технологија, во која има отстранлив фото-Текс, печатење со висока дефиниција што е подготвена да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Овој издржлив материјал е поддржан со лепило за еднократно користење што нема да остави леплив остаток на вашиот wallид и се испорачува во три-инчна картонска цевка што може да се користи за складирање и транспорт. Artappealz Allan Friedlander „лубеница лепенка“ Отстранлива wallидна уметност : Предмет : Апстракт. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Им се допаѓа и на купувачите..