• Ново
Chesapeake Kiki Green Monkeys позадина, 20,9-во 33-метри
zoom_in

Chesapeake Kiki Green Monkeys позадина, 20,9-во 33-метри

DEN 521.60

Износ
check Во продавницата.

Авантура преку дождовната шума со овој шармантен ботанички дизајн. Разиграни кафеави мајмуни се шетаат низ бујното зелено зеленило, нежно нагласено со светло зелена позадина. Кики е непостојана, не ткаена позадина. Незавиден не ткаен материјал. 10.4-во повторување, капка натпревар. Перење и стриптиран.

Им се допаѓа и на купувачите..