• Ново
Artappealz Allan Friedlander Нежни сенки Отстранлива wallидна уметност
zoom_in

Artappealz Allan Friedlander Нежни сенки Отстранлива wallидна уметност

DEN 2149.92

Износ
check Во продавницата.

Artwall "Нежни сенки " Отстранлив wallиден уметност uralидал од Алан Фридландер е рачно изработен со нашиот потпис "Artappealz " технологија, во која има отстранлив фото-Текс, печатење со висока дефиниција што е подготвена да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Овој издржлив материјал е поддржан со лепило за еднократно користење што нема да остави леплив остаток на вашиот wallид и се испорачува во три-инчни картонски цевки што може да се користи за складирање и транспорт. Artappealz Allan Friedlander „Нежни сенки“ Отстранлив wallидна уметност : Предмет : Пејзажи. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Им се допаѓа и на купувачите..