• Ново
Марбург Федерико Беж Слејт Неизлежена нетрбена позадина, 20,9-во 33-метри, 57. квадратни метри.
zoom_in

Марбург Федерико Беж Слејт Неизлежена нетрбена позадина, 20,9-во 33-метри, 57. квадратни метри.

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во студената софистицираност на тропскиот стил со оваа ботаничка позадина. Зашилените палми се богато детално во нијанси на мека зелена боја против светло бело позадина. Ататеа е непостојана, не ткаена позадина. Од модерно до безвременски и елегантен, Раш има низа геометрија и камен инспирирани обрасци кои се совршени за максималистичкиот декоратор. Неговата разновидност на бели, сиви и четкички во боја создаваат лесна и униформирана колекција со сложена талент. Незавиден не ткаен материјал. 12,6-во повторување, натпревар за капка. Перење и стриптиран. 20.9-во до 33 метри долга ролна. Опфаќа околу 57,5 ​​квадратни метри.

Им се допаѓа и на купувачите..