• Ново
DesignArt 'дамки од акварел на бело' излитено шик печатење на природно бор дрво
zoom_in

DesignArt 'дамки од акварел на бело' излитено шик печатење на природно бор дрво

DEN 1165.44

Износ
check Во продавницата.

Оваа оригинална апстрактна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДГОВОРНИ ПОДГОВОРИ ПРЕД ОДГОВОРНИОТ ДИЗАЈН, додавајќи на автентичен лик на дрво на вашите уметнички дела . Шик шик ликовната уметност е директно отпечатена на дрво користејќи супериорен квалитет 6 бои УВ мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : вертикална. - Предмет : Апстракт тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Шик шик. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : портокалова 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Им се допаѓа и на купувачите..