• Ново
Среќен Божиќ Постелнина Постави 3д Печатење Јорган Опфаќа Нов Дом Постелнина Маж Жена Постелнина, Крал
zoom_in

Среќен Божиќ Постелнина Постави 3д Печатење Јорган Опфаќа Нов Дом Постелнина Маж Жена Постелнина, Крал

DEN 926.08

Износ
check Во продавницата.

Комплетот за постелнина прифаќа нова технологија за печатење, а печатењето е тродимензионално и јасно. Ткаенината е изработена од висококвалитетен полиестер од микрофибер, кој е удобен и мек, што ви носи необично искуство. Страничниот скриен патент дозволува. вие за да го покриете капакот на ватенка погодно и погодно, што во голема мера ви заштедува време. Навлаката За јорган е најдобриот избор за декорација на спалната соба. Модните светли бои ја прават вашата спална соба поудобна. Добрата постелнина ќе ви донесе совршен сон. Овој висококвалитетен модерен навлака за јорган може да се нанесе на секаков вид јорган. Можете да бидете сигурни. кога ќе го купите назад. Тоа е добар подарок за постарите и децата овој навлака за јорган е изработен од висококвалитетна ткаенина, удобна и дише, изработена со издржливи шевови и исклучително мек полиестер, кој е удобен и убав за вашата кожа. Единствена технологија за печатење, капакот на ватенка нема да исчезне по повторното перење. Удобниот дизајн на патент го олеснува менувањето на капакот на јорганот. Двојна Големина 2 парчиња 1x навлака за Јорган : 68 x 86 инчи/173 x 218 cm 1x Навлаки за Перници : 19 x 29 инчи/50 x 75 см целосна Големина 3pcs 1x навлака за Јорган : 80 x 90 инчи/200 x 230 см 2x Навлаки за Перници : 19 x 29 инчи/50 x 75 См Кралица Големина 3 парчиња 1xduvet капак : 90 x 90 инчи/228 x 228 cm 2x навлаки за перници : 19 x 29 инчи/50 x 75 Cm Кралска големина 3pcs 1xduvet капак : 104x90 инчи/228 X 264 cm 2xpillowcases : 19 x 36 инчи/50 X 90 См калифорнија кралот големина 3pcs 1xduvet Капак : 104x98 инчи/239 x 264 cm 2xpillowcases : 19 x 36 инчи/50 x 90 см. Комплетите За Постелнина се модерни, дишат и удобни.Најдобар подарок За Божиќ, Нова година, Празници, Роденден, овој комплет за покривање на јорган е апсолутно прекрасен избор.Покривките за постелнина се лесни за нега и се перат во машина во блага ладна вода.

Им се допаѓа и на купувачите..