• Ново
Фармерки за подигање на момчињата на Wrangler, големини 4- & хаски
zoom_in

Фармерки за подигање на момчињата на Wrangler, големини 4- & хаски

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Фармерките за подигање на Wrangler Boy со прилагодлива лента за половината имаат издржливост да останат во чекор со вашиот дечко и сите негови активности. Овие пет фармерки за вклопување во џеб имаат доволно џебови за сите свои работи, а редовната вклопување обезбедува простор да биде удобно цел ден. Отворање на ногата за подигање. Прилагодлива половината. Редовно вклопување преку големини на затворање на копчето за седиште 8 и нагоре. Вранглер заштеди 7 милијарди литри вода и брои. Памук 98%/Spandex2%.

Им се допаѓа и на купувачите..