• Ново
Боја Блок Качулка Активни Пуфер Јакна
zoom_in

Боја Блок Качулка Активни Пуфер Јакна

DEN 895.84

Износ
check Во продавницата.

Пуфер Јакна Во Боја Со Розова Платина. Оваа Јакна Има Качулка, Постава Од Руно И Кул Контрастен Принт На Телото. Одлична Јакна За Студените Денови! Колорблок Со Качулка Активна Пуфер Јакна (Мали Девојчиња И Големи Девојчиња).

Им се допаѓа и на купувачите..